Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell menteni VirtualDub-b...

Hogy kell menteni VirtualDub-ban a szerkesztett videót?

Figyelt kérdés

Egy *.vob fájlt szerkesztettem VirtualDub-ban. Pontosabban a képarányát változtattam meg filterrel.

Aviként szeretném menteni. Addig stimmel is, de akárhogy próbálom, folyton a régi képaránnyal menti.



2012. dec. 31. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Először egy dekoder-t kell beállítani: Video-Full processing menüt kell kijelölni, majd Video-Compression, és itt MPEG-2-be kell VOB fájlt menteni.


Milyen fájl volt eredetileg a video? Mert ha avi, akkor nem kellene vob-okkal foglalkoznod. Egyszerűbb lenne.

2012. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja bocsi!

Nem is vob kimenetről van szó :)

Nos, akkor Video-Full processing és Video-Compression, eddig OK, de itt Xvid, vagy DivX codec-et válassz ki (és az XvD-et javaslom). Majd F7 billentyűvel mentsd el. Egy darabig el lesz vele a géped, mire átkódolja...

2012. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

VOB volt, amit megvágtam, és avit szerettem volna belőle.

Sikerült, köszi szépen! :)))

2013. jan. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!