Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szolgáltatást tudnátok...

Milyen szolgáltatást tudnátok ajánlani, ahol online (felhőben) tárolódnak a dokumentumaim, fájljaim és a szinkronizáció, frissítés automatikusan történik?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt azt, hogy egy mappa fájljai folyamatosan szinkronban vannak a gépemen és az online tárhelyen? Ne nekem kelljen a frissítésre rányomni, hanem ha érzékeli, hogy 1-2 fájl létrejött, vagy törlődött, akkor azt automatikusan elvégzi.

Google Drive, Microsoft Skydrive, esetleg a box.com tud ilyet?



2012. dec. 31. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
dropbox?
2012. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olv(töltse fel), erre azon belül hoz létre egy mappát és annak a tartalmát tölti fel. DE MÉRT? Mért nem azt a mappát, amit én kijelölök?
2012. dec. 31. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Skydrive-hoz van kliens, ami csinál egy skydrive mappát és amit gépen ott tárolsz, azt szinkronizálja és feltölti a tárhelyre.
2012. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lindmayer ***** válasza:
google drive-nál is egy mappát szinkronizál egy mappát, bár nem lehet kiválasztani
2013. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az!

Nekem a c:-n össze-vissza vannak -persze rendezetten- mappák és fájlok, és nem akarom őket egy mappába tenni, csak azért, mert a Skydrive, stb. csak így tud szinkronizálni.

2013. jan. 2. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt használom copy.com?r=rSVzZZ

20GB tárhelyet ad, de csak a linkkel. ez korlátlanul bővíthető, egyelőre.

Elérhető ios, android, win, linux, és osx klienssel.

árvíztűrő tükörfúrógép fájlnévvel tesztelve.

Az adat titkosítottan töltődik fel a szerverre, tehát nem tudnak belenézni.

A frissítés automatikus.

2013. júl. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
google doc-ot használom...
2013. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!