Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit szóltok hozzá?

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Commodore 64 számítógép memóriáját néhány ismerősömmel kibővitettük nagy szenvedéssel 10Gb-re.Aztán tettünk rá egy Win7-et ami eléggé akadozik de megvan.

2013. jan. 1. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanád, hogy hogyan hidaltátok át a processzor-architektúrák közötti különbséget? Különös tekintettel az eltérő regiszterméretekre, bithosszra és a különböző utasításkészletre?

Továbbá hogyan valósítottátok meg a preemptív multitaszkot a valós módban működő Motorola 6510-es processzoron?

2013. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néhány üveg A után hidd el, hogy az egyenes járás nagyobb probléma, mint az általad felsorolt problémák összessége :D
2013. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondom én még csak tanulom az infót de 6informatikus haverom van akik programozók és hardweresek és velük neki álltam néhány cdvel forasztópisztollyal és még miegymással és ők csinálták a nagyrészét
2013. jan. 1. 01:17
 4/7 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Vicces gyerek vagy te. De legalább hazudni tanulnál meg. Ha azt mondod, hogy Linux került rá, még talán 1-2 ember elhinné, de így... A 10GB RAM (mert ugyebár az minősül memóriának), meg már ott bukott ügy, hogy oda 64bit kell a címzés miatt. Azt meg mint írták előttem, nem fogja megtenni neked a C64 CPU-ja.

2013. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyugodjatok meg csak hazudtam kiváncsi voltam a reakcióra.

De egyik barátomnál megtudtuk csinálni Linuxra de 3man kelletünk hozzá

2013. jan. 1. 02:23
 6/7 anonim ***** válasza:

#4. vagyok


Most, hogy befejeztem az éjféli sörikémet, meg az üveg BB pezsgőm, nekiállok elemezni mit is írtál, mert nincs jobb dolgom...


"Elmondom én még csak tanulom az infót de 6informatikus haverom van akik programozók és hardweresek és velük neki álltam néhány cdvel forasztópisztollyal és még miegymással és ők csinálták a nagyrészét"


-Elmondom én még csak tanulom az infót:

Én szintén, de ekkora hülyeségeket még most sem írnék, mint Te.


-6informatikus haverom van:

Kitalálom, ők is keményen tanulják... kiinni a Kalinka Vodka üvegét.


-akik programozók és hardweresek:

Mi van?! A programozó még stimmelne, de a "hardweresek"... Anyám borogass. Már csak a szó helyesírásáért is karót adnék a tanárod helyében.


-és velük neki álltam néhány cdvel forasztópisztollyal és még miegymással:

Elhisszük... Kérném a vázlatokat, amin az új chipek elhelyezkedését ábrázoljátok, valamint a chipek pontos típusát, és adatait.

--Kiemelve a néhány CD dolog:

Még lemezt sem tudtok írni, hogy több Win7 példány kell?

--A forrasztás:

Na azt megnézném mit csinálnátok, ha egy igazi forrasztópisztolyt a kezetekbe adnának.


Enélkül is bukta a dolog, látszik, hogy hazudtál, de gondoltam még kicsit izzasztalak, hátha kijózanodás után összehalandzsázol valamit, és tudunk még röhögni.

2013. jan. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaj, hogy azóta jött még egy ilyen "észrevehetetlen" kamu, miután megemlítettem a Linuxot? Mesélj szépen, melyik disztroval, melyik verziója, mely architektúrára írták eredetileg, és hogy miként fordítottatok kernelt?


Megértjük, ha érdekel a reakció, de tanulj már meg jobbat kitalálni, mert így nem fog más fajta válasz jönni.

2013. jan. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!