Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan szoftver vagy...

Létezik olyan szoftver vagy alkalmazás Samsung s5620 Monte típusú mobiltelefonra, amellyel labdarúgó mérkőzéseket tudok megnézni?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig nem tudtam kideríteni, milyen operációs rendszer fut a telefonomon, van aki azt mondja, régi típusú Android, van aki szerint iOS, én nem tudtam dönteni. Valaki meg tudná mondani hogy milyen operációs rendszer fut a telefonon, vagy létezik-e fent leírt féle szoftver? Bármelyik információ sokat segítene.
2013. jan. 1. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Android és iOS semmiképpen sem lehet. :D Így első blikkre a Samsung Bada operációs rendszert mondtam volna, de ez nem az.Ez valamilyen egyszerűbb java alapokon futó szoftver lehet. Semmilyen alkalmazást nem fogsz hozzá találni-ez szinte biztos. Ebből következik az hogy meggondolandó lenne lecserélni a készüléket egy olyan eszközre(nem feltétlenül telefonra) ami megfelel az elvárásaidnak.
2013. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!