Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra kellett tennem a Windows...

Újra kellett tennem a Windows és msot nem fut rajta egy Adobe Flash player se. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Újra kellett tennem a géet de csak windows xp-t tudta rá tenni..Már letöltöttem egy csomó Flash Player(9,10.3,11) de egyiket sem futtatja..vagy csak annyit ír ki ,hogy completed közben meg semmi változás nincs..Valaki segítsen légyszíves!:)

2013. jan. 2. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
reboot volt? böngésző be volt zárva telepítéskor? megfelelő böngészőhöz szedted le? ha nagyon hiányzik akkor tegyél fel egy chrome-t, abba bele van integrálva
2013. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sz0m0r válasza:

Bezártad a böngészőt telepítéskor?

Milyen a böngésző?

2013. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BUÉK!

Hmmm... a Windows telepítő lemez tényleg csak "windows xp-t tudta rá tenni.."

Ezen senki sem fog csodálkozni, mint ahogy azon sem,hogy letöltöttél egy csomó Flash Player verziót és a telepítés? végén csak annyit ír ki hogy completed.

Energiád jó részét fordítsd a Windows Update-re - különösen ajánlott a fontos frissítések része - és talán akkor nem kell majd újra tenned a Windows-t.

Adobe Flash Player - ről röviden : ennek a hiánya leginkább a YT.hu(com) oldalon jelentkezik amit pl. egy InterNetBöngészőn keresztül érhetsz el.

Te ezt megelőzted.

Gratulálok!

Üdv : Truemen

2013. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Azzal a böngészővel töltsd le, amelyhez kell.

Mozilla Firefox-hoz:

[link]

2. Internet Explorerhez: Adobe Flash Player ActiveX (www.adobe.hu)

Asztalra töltsd le, aztán jelöld be a licenszet, és zárd be a böngészőt, úgy telepítsd.

Figyelem, MEGINT fertőzött az Adobe egyik partnerének az oldala: UpdateStar! SENKI ne használja. Win32/InstallCore/AY trójaival fertőzött! ESS5 bezárta karanténba.

2013. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Komplikato ***** válasza:

Csak én nem értem minek töltött a kérdező 9, 10, stb. flasht?

Az utolsó a 11.5, azzal mennek az oldalak, akkor minek kísérletezett? Így is elég halom kaki az FP, még az XP-t is haza akarja vágni?

2013. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11.5.502.135. Ez az utolsó.
2013. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugye megnyitottam egy videót yt és kiírta ,hogy hiányzó bővítmények telepítése..Ekkor telepíteni akartam a legújabb Flash Playert ( a legújabbat) de mikor elkezdte a telepítést ezt írta ki :"Az eljárás belépési pontja (SetDlDirectoryW) nem található a DLL-ben(KERNEL32.dll)" ezt nem igazán értem de arra gondoltam ,hogy lehet túl fejlett ez a gépemhez ezért akartam egy régebbi típusút letölteni. De azokat sem telepíti fel.és egyszerűen nem tudom mi a probléma.
2013. jan. 2. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van Ccleaner a gépeden, próbáld meg így.

Bal oldalon Eszközök, Programok eltávolítása.

Töröld a régebbi Adobe Flash Playert (és mindent, amit eddig, régebbit letöltöttél). Ccleanert is futtasd le. Aztán jöhet a víruskereső. Ha minden rendben, akkor a GYÁRTÓ oldaláról tölts le újat és rendszergazdaként telepítsd a már leírtak szerint.

[link]

2013. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!