Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor mi van? :D

Ilyenkor mi van? :D

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról hogy az eszközkezelőbe ha valami mellett ott egy felkiáltójel akkor azt a drivert kell frissíteni. De nekem nincs ott felkiáltójel. És ha újra rakom a windowst akkor magától fel települnek a driverek?

2013. jan. 2. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aktív a net kapcsolat, akkor a Win feltérképezi a rendszert, és megpróbálja letölteni, és telepíteni a drivereket. Valószínűleg ez történt.
2013. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha újra rakom telepítő cd-vel akkor automatikusan fel rak mindent ami kell ?(alaplap driver,hálozati kártya,hang kártya)
2013. jan. 2. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindig tudja megtalálni és letölteni a megfelelő drivert. Nekem pl. a videokártya drivert sosem tudta letölteni és telepíteni, mindig manuálisan kellett csinálnom. Tehát bizonyos driverek esetében működik a dolog, pár dolognál azonban nem. Ha újra rakod a rendszert, és egyből aktív net kapcsolatod lesz, akkor valószínűleg elkezd letölteni ezt-azt, és telepít amit tud.
2013. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Jobb az ilyeneket manuálisan telepíteni. A win. csak Micrsoft driver-eket telepít. Azaz működik az egered microsoft driverrel is legyen az bármely más egér.Vannak eszközök amiket ha csatlakoztatsz saját magukat képesek installálni.

Jobb a saját hivatalos drivereket feltelepíteni a honlapjukról.

Az eszközök típusának és a gyártó honlapjának felkutatásában segít pl az Aida64 program.

2013. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!