Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel lejjebb tudom venni a monitor fényerejét?

Figyelt kérdés
Programozó vagyok este is dolgozom a laptopomon és néha nagyon fáj a szemem ha nem kapcsolom fel mellé 1 lámpát.

2013. jan. 2. 10:27
1 2
 1/13 lindmayer ***** válasza:

a laptopokon szokott lenni egy Fn gomb, valahol bal oldalt a windows gomb környékén

ha ezt és a fel le gombokat nyomod, tudod változtatni a fényerőt

2013. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lindmayer ***** válasza:
feltéve, ha a chipset driver fennt van
2013. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennek a szabályzója gyakorlatilag minden ma használt op rendszerben be van építve...
2013. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értve hogy azt már levettem...
2013. jan. 2. 10:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Mint említettem este dolgozok és mellék világítás nélkül nagyon intenzív a fénye.
2013. jan. 2. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:

A monitorral feltehetően adtak egy cdt-is, amin pdf-ben a manual, és egy kis rátelepülő program van. Ez a régi monitorok osd menüjét hivatott utánozni.A kis programmal bármit megcsinálhatsz a képpel, leveheted a gammát a fényerőt, a kontrasztot, az egyes színeket külön-külőn, stb.Ha nincs ilywn akkor a gyártó honlapján lesz letölthető állapőtban ha ott sincs akkor a neten keress egy szabadon letölthető monitorvezérlő alkalmazást, de végső esetben rá kell jönnöd hpgy a monitoron lévő pl. , 4, 3, gombbal hogyan lehet a menüt előhívni.

Nekem AOC (kínai) gagyi van, meglepően szép képpel, és kb 150 állítási lehetőséggel. Ha akarom, kiüti a szemem, ha kattintok párat akkor a hozzá adott progival tetszés szerint veszem lejjebb., pl. este.

Érdemes megkeresni a akku-spórolós menüt, akkor egy csúszkával tolhatod lejjebb.

2013. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már nem azért de mint említettem laptopom van nem pedig asztali+monitor , és ha nem tudnád a laptopon nincsenek ilyen gombok!!!
2013. jan. 3. 22:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja meg csak mondom hogy elkértem ismerősömtől 1 monitort lg Flatron w1934s-t amin már rég megpróbálkoztam azzal amit mondtál de fényerő 0 contrasz 0 gamma -50 -esen is eléggé fényes... Ezért írtam ki hogy "Van olyan program"(a gyengébbek kedvéért:1 nem beépített/integrált vacak hanem 1 különálló program amivel lejjebb tudom venni a fényerőt a felkínált alapokhoz képest!)
2013. jan. 3. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Ha laptopot írsz rögtön, és nem monitort, aki ugye valahogy a kűlönálló cuccot jelenti a magyar nyelvben, sikerrel jártál volna.

A laptopot, ha kinyitod, az nem monitor vazze, hanem a laptop , pl. tft része.

De mivel erre is írtam megoldást, azt javaslom, ha nem elég amit a laptop maga lehetővé tesz, ami a "néger a sötétben"-ig terjedő lehetőség, -vegyél hegesztőmaszkot a napszemüvegedre.

2013. jan. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
úr isten. ennyire nem lehet valaki defektes. Mit nem írtam le elsőre? ott van leírva hogy laptopom van kb az 5. szó a részleteknél.Vagy azt mondod nem olvastad el csak átfutottad a kérdést? 1 dolgot tudok mondani oda kéne figyelni!
2013. jan. 4. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!