Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSWord karakter beillesztés...

MSWord karakter beillesztés probléma?

Figyelt kérdés
Van egy kb 1000 soros dokumentumom , soronként kb 30 karakter. Az összes sor végére szeretnék egy # jelet beilleszteni? Ezt , hogyan kell anélkül , hogy manuálisan kattintgassak egy órán át?

2013. jan. 2. 14:01
 1/9 legly ***** válasza:

másolás beillesztés


Üdvözlettel

Legly

2013. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ezt , hogy oldod meg anélkül, hogy soronként kattintgass?
2013. jan. 2. 14:23
 3/9 csacsi2 ***** válasza:

Ezzel az a gond, hogy magától egy program sem fogja tudni hova tegye. A ctr gomb lenyomásával kijelölöd a helyeket és beillesztesz.

Másik ötletem, hogy alakítsd át táblázattá, majd beszúrás sorok jobra és beillesztés. Majd alakítsd vissza a táblázatot szöveggé.

Sajnos nem sűrün használom, csak 1 ötlet én így csinálnám!

2013. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sor vagy bekezdés? Nem mindegy.

Ha 1000 bekezdés, akkor hozd be a csere ablakot

a keresés mezőbe írd be: ^p

a csere mezőbe pedig: #^p


Ha nem bekezdések, csak új sorok (shift enter-rel lehet csinálni), akkor:

keresés: ^l

csere: #^l

(kis L, mint line)

2013. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: az a baj, hogy az csak az új sor karaktereket cseéli, és gyanítom, a kérdező meg a látszólagos sorok végére akarja tenni.

Bár ha előtte mondjuk elmenti formázott ASCII szövegként (nem tudom, hogy a mostani 2010-es wordben lehet-e, a régebbiekben lehetett), ott a látható sorok végére fizikailag tesz egy "entert". Onnantól meg már működik a módszered. :)

2013. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy 30 karakter soronként, ebből arra következtettem, hogy nem teljes sorok. Tehát vagy paragrafus vége vagy sortörés van a végén. (vagy 36os betűméret, vagy nem A4es papír...)
2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megnéztem, elvileg bekezdések (fordított P van a sorokvégén).


4-es: ezzel a ^p -s módszerrel nálam annyit csinált ,hogy végigugrál a sorokon de semmi sem történik.

2013. jan. 15. 08:54
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Felülre beírod ^p

alulra #^p

Majd mindet (vagy egyesével csere)


[link]


(kis p)

Nálam működött!

2013. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha végigugrál, akkor jónak néz ki (megtalálja a sorvégeket). Valószínűleg a "mire cseréli" részt rosszul adtad meg.
2013. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!