Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fujitsu F51-es alaplapú...

Fujitsu F51-es alaplapú laptopomat nemrég telepítették (Vista), viszont illesztőprogram még nincs rajta, nem nagyon értek hozzá, honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ennek valami más elnevezése pl. Lifebook ..., mert Fujitsu oldalán így nem találtam, sorozatszám is jó alul a matricáról.
2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az AMILO Pi2512.
2013. jan. 2. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Keresőbe beírod Pi 2512 és mehet, majd kiválasztod az oprendszert és listázza a drivereket.

2013. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, látom, kidobta a drivereket, ezek közül melyik driverek kellenek? Gondolom nem mindegyiket kell letöltenem? Köszönöm hogy segítesz.
2013. jan. 2. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé váltózó, van hogy csak a vga illesztőjét kell telepíteni aztán előfordul az is, hogy 6-8 driver is hiányzik. Nyisd meg az eszközkezelőt és ha látsz sárga kérdőjelet akkor az az eszköz nem működik megfelelően biztos hogy kell hozzá driver, de ha valami nem működik megfelelően pl. nincs hálózat vagy a felbontást nem tudod állítani akkor például ahhoz kell.

Mindenképpen nézd meg az eszközkezelőt elsőként.

2013. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy angolul lett telepítve a gép, megnyitottam az eszközkezelőt azaz a device managert, de itt csak ikonok vannak felsorolva. Nem tudom melyik nem működik rendesen, nem látszik.
2013. jan. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!