Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet a...

Milyen programmal lehet a Windows 8 Metro UI -t teljesen letörölni?

Figyelt kérdés

NEM az Rt verzióhoz használt registris megoldást keresem mert az már a legfrissebbhez nem jó!

Ha még valaki tudna hozzá win98 as témát is linkelni azt is megköszönném. Start menüre már találtam egy jo ingyenes progit Powershell.



2013. jan. 2. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy elmondd: neked win8-ad van, mi előnyöd származik belőle, hogy használod, ha az egyik legfőbb újítását törölni akarod?
2013. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen új motor lett írva a windows 8 nak ami jelentősen felgyorsítja az alap rendszert. Hidd el nincsen semmilyen feltűnési viszketegségem csak a win8 motorját szeretném használni egy korrekt felülettel!
2013. jan. 2. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a W8T nevű progival gyalultam le!
2013. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán dob ki rá semmit a google
2013. jan. 2. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az:

[link]

2013. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm valóban átlehet lépni vele a metrot de sajnos az appok továbbra is futnak és továbbra is visszalehet lépni vele a metrora tehát félig meddig jó megoldás
2013. jan. 2. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a legkézenfekvőbb megoldást választottam! Visszatettem a hetest!:)
2013. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a metrot nem tudod kitörülni az oprendszerböl csak felfüggeszteni tudod de az akkor is fog menni. Ha sikerülne is letörülnöd azonnal össze esne az egész oprendszer ahhoz elég sok mindent át kéne írnod

amúgy ha annyira el akarsz távolítani mindent törüld le az összes appot és mondjuk a start 8al függeszd fel a metrot a windows áruházat meg letiltód a feladat kezelőbe

2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!