Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FELROBBANOK! VKI SEGÍTSEN!...

CDNS55 kérdése:

FELROBBANOK! VKI SEGÍTSEN! Feladat: Nokia 3720C (S40 oprendszer) névjegyeinek átvitele Gmail accountba. Hogyan?

Figyelt kérdés

Amit eddig csináltam:

Mivel nem lehet összes névjegyet exportálni egy fájlba ebből a típusból, szükség volt Nokia PC Suite-ra. Az tud szinkronizálni Outlook 2010-zel. Az outlook tud exportálni CSV-be.

De:

Az outlook féle CSV-t nem tudja értelmezni a google( értsd: minden infót megjegyzésbe szúr be). Megpróbáltam átalakítani angol header-re, így mindent behozott faszán, csak a nevet nem. Találtam egy google-ös mintát, azt frankón beimportálja a gmail contacts. Ha oda bemásolom ugyanabban a formátumban a névjegyeket, csak a nevet hozza be, minden mást kihagy.

Egy szóval olyat hogy minden hiba nélkül átjöjjön, ráadásul ékezetesen, még nem tapasztaltam.

Kinek van ötlete? Előre is köszi.



2013. jan. 2. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Beiktatsz egy M$ Excelt, és a csv-t konvertálod xls-re (Excel sheet, Excel 97-2003 munkalap). Ezt már tudja kezelni a Google. Valószinűleg LibraOffice is jó lesz a feladatra, de ha van Oulookod, akkor valószinűleg lesz Exceled is.
2013. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!