Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek hogy lehet megvaló...

Szerintetek hogy lehet megvalósítani?

Figyelt kérdés
Vettem egy Commodore64-es gépet, és arra gondoltam teszek rá egy viszlonyag fejlettnek számító MS-DOS operációs rendszert szerintetek hogy lehetne kivitelezni?

2013. jan. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2013. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam egy másik kérdésben hogy a Linuxot meglehet valósítani akkor ezt is.
2013. jan. 2. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerült, akkor tegyél rá Windows8-at is, neked az is sikerülne!
2013. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vistakri válasza:

hülyeség ne menőzz! A c64 úgy tökéletes ahogy van!

Én (12/f) c64-gyel kezdtem pályafutásomat

2013. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem lehet rá MSDOS-t tenni, meg se próbáld felesleges! Kérdés, mire szeretnéd használni?


Amit találhatsz, az GEOS, de az nyilván régi oprendszer. Mondjuk REU-val egész használható (ehhez már csak egy jó drága 1541Ultimate kártya kell).


A Contiki oprendszer már tud pár újdonságot, például hálózatkezelést, de igazából ez is rétegszoftver. IRC-zne lehet alóla, és minimalista weboldalakat szövegesen be tud tölteni.


Ha MSDOS-szerű megoldás kell C64-re, akkor vegyél egy IDE64 kártyát. Azon a pluginekkel és a beépített fájlmenedzserrel egész kellemes kis masina lehet belőle, de persze csak az eredeti szoftverekkel, játékokkal. PC szintű hasznosítást felejtsd is el hamar!

2014. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!