Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 (32bit) mellé szeretnék...

Win7 (32bit) mellé szeretnék telepíteni win7 64 bitest is. Hogy kell telepíteni, és hogy bootoláskor választhassak?

Figyelt kérdés
Légyszíves aki ért hozzá segítsen nagyjából lépésről lépésre leírni, Win7-et már telepítettem, csak második oprendszert még nem.

2013. jan. 3. 09:02
 1/2 anonim válasza:

Ezt csak úgy tudod ha külön patrícióra telepíted!

például a c-re telepíted a 32 bit-es a d-re meg a 64 bitest, de amúgy ezt nem tudom ajánlani mert a két rendszer zavarhatja egymást, én azt mondom hogy telepítsd a 64 bit-es rendszert mert azért rengeteg 32 bites programot egyaránt támogat :D

2013. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenképp külön partícióra tenném, de sajnos van olyan program, ami nem megy 32 bitesen, csak 64-en, és ugyanúgy fordítva... Több program miatt.
2013. jan. 3. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!