Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik a filmlejátszás...

KGB82 kérdése:

Miért akadozik a filmlejátszás Win 7 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítséget kérnék, mert kezdek megőrülni. Acer Aspire One D270-es netbook-om van, Win 7 Ultimate x86-os friss oprendszerrel, legfrissebb driverekkel és valamiért a hang és filmlejátszás akadozik, élvezhetetlen. Lejátszókkal próbálkoztam (KMPlayer, VLC stb.) teljesen mindegy, hogy mivel próbálom lejátszani a filmeket.

Esetleg telepítsem újra a Win 7-et, és ultimate helyett egy Home-ot? Vagy codec pack-ot telepítsek? Bármilyen ötletet szívesen fogadok, neten több helyen is olvastam már, hogy nem csak nekem probléma, de értékelhető választ eddig nem írt senki.



2013. jan. 3. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ez akkor van, ha alvóson volt előtte a gépem, így ha filmet akarok akkor mindig újra kell indítanom
2013. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, akkor is szokott lenni ilyen, de volt már, hogy egy mezei bekapcsolás után is szaggattak a filmek... :(
2013. jan. 3. 13:11
 3/3 Berlik Nándor válasza:
nekem win7 x64em van.azaz 64 bit igaz 4 gb memoriával.a windows media centert használok azon nem akad egy film se.csak a netesek akadnak néha a wifi miatt.de x86oson sem szabadna akadnia pedig nekem szerveremröl meg.valoszinüleg harveres baj lehet a háttérben.
2013. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!