Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit állítsak a Xonar DG Audio...

Mit állítsak a Xonar DG Audio centerbe, hogy egyenletes legyen a hang?

Figyelt kérdés
Van egy új hangkártyám, és Xonar DG Audio center program van hozzá. Minden tökéletes, csak annyi a problémám, hogyha mondjuk nagy basszus van egy számba, akkor szól egyenletesen, de amikor egy szünet van, mondjuk csak zongora, akkor irtó hangos lesz. Logikusan végiggondolva ez azért van, hogy ne vezérlődjön túl (recsegjen stb.) a hangfal. Viszont ha kis basszuson szól halkan, akkor is ugyanezt csinálja, és ez nagyon idegesít. Kérlek segítsetek hol tudnám beállítani, hogy végig egyenletes hangerővel szóljon.
2013. jan. 3. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, szóval már mind1.
2013. jan. 3. 19:17
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont így meg sehogy se szól egyenletesen. :S Az effect menübe jobb oldalon van egy SVN gomb. Ha bevan kapcsolva, akkor csinálja azt amit fent leírtam. Ha kikapcsolom, akkor szól egyforma hangerőn, viszont folyton ugrál a hang. :S
2013. jan. 3. 19:18
 3/4 soccerway ***** válasza:
Mi az hogy ugrál a hang? A HF gombot nyomd be az levesz minden fölösleges effektet.
2013. jan. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha benyomom a HF-et akkor nagyon rosszul szól, De egyébként nem erről beszéltem. A hangafalam kicsi, 10 wattos, és ha berecsegne, akkor leveszi a hangot az program. Na most ezzel nem lenne gond, de amikor olyan rész jön, ahol nincs basszus akkor feltolja. De sikerült megoldanom. Levettem a számítógépen 30%-ra a hangerőt, és a hangfalon tekertem fel, így most nem tudja feltolni a hangot.
2013. jan. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!