Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux mint 14 xfce le szeretné...

Linux mint 14 xfce le szeretném váltani alegújabb ubuntura hogyan?

Figyelt kérdés
Linux mint 14 xfce le szeretném váltani alegújabb ubuntura de egy programot sem találok linuxon hogy megfelelő boot usb tudjak készíteni.
2013. jan. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Unetbootin.
2013. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mintre itt is megtalálod: [link]

2013. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dev Null válasza:

sudo apt-get install unetbootin


Szerintem csalódni fogsz... Szvsz a LM Jóval használhatóbb mint az ubuntu unityvel... Ha csak nem xface-es ubuntut akarsz feltenni (xububtu). Akkor meg minek cserélnél. A Linux Mint is ubuntu...

2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj vele hogy amikor várok vele olyan 15 percet az az ha 15 percig semmit nem csinálok a gépen akkor magától el akar aludni a képernyő és ilyenkor nem alszik el a képernyő hanem el kezd vibrálni és még a kurzort sem tudom mozgatni.

Lefagy.Ez valami nagy bug lehet.

Vagy nektek nem csinál így? :O

2013. jan. 5. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Vedd a képernyőpihit le róla.

Nekem a mint 9 a hangyánál fagy le minden gépen.

[link]

Ez az!

És igen ez egy igazi BUG!

:)

Ha beállítasz egy képernyőpihit, akkor mindenképpen egy db-t tegyél és ne a randomot!

Én csak a GL Matrixot használom.

2013. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!