Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani nekem jó...

Tudtok mondani nekem jó programokat, amiket telepítéskor felraktok szívesen használtok munkánál, programozásnál, képszerkesztésnél, videovágásnál, és nem gagyi ingyenesek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam mint Office 2010, Adobe Photoshop, Nero, Sony Vegas, ilyeneket várok még, mert nem jut eszembe egy se.

2013. jan. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

CD-DVD írás Nero, DVD Shrink

Konvertálás: Format Factory, Xilysoft AVI to DVD Converter, Xilysoft MP3 Converter

Hang: AudioExtractor

Film egyesítés, darabolás s.t.b: VirtualDub

Tömörítées: WinRAR

PDF kezelő: Adobe Reader XI

Rendszerelemző: SIW

Rendszer takarító: Advenced System Care 6., Revo Uninstaller

Adatmentés: GetDataBack for NTFS/FAT

Böngészők: Firefox, Google Chrome

Youtube video letöltés: YTD Video Downloader

Torrent: Utorrent

Vírusírtó: Avast

Codec: K-Lite Codek Pack

Office: Office 2010


Én ezeket a progikat használom és mindent meg tudok csinálni a gépemen.

2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg vannak még ilyen programok?

Nem baj ha fizetős, licenses, csak gyűjteném az ilyen programokat mert mostanában nagyon nagy szükségem lenne rájuk.

2013. jan. 5. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

PDF olvasó: Foxit Reader, Sumatra Reader

Office helyett: LibreOffice

Ingyenesek, de egyáltalán nem gagyik!

2013. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Videó: VideoLan (VLC).

Takarítás: Ccleaner

Lemez-töredezettség mentesítés: Defraggler

2013. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Munka helyett inkább tanulásra internetes oldalakat használok.

Programozáshoz Visual Studio (vagy csak c++ v. c# vagy VB.net nemtudom melyik kellhet neked), képszerkesztéshez nekem bőven elég Paint.NET, a kicsit okosabbak GIMP-et, a nagyon okosak Photoshopot használnak. Videovágáshoz Pinnacle Studio 12-t használok (igen, van frissebb, de nekem ez tökéletes), dvd íráshoz Nero, internetről letöltéshez Internet Download Manager, takarításhoz CCleaner és Defraggler, WinRar és 7zip egyszerre tömörítéshez, Notepad++ szövegszerkesztéshez és alapszinten html szerkesztéshez, Skype chateléshez, Windows Live Mail mint levelezőprogram, Daemon Tools Lite hogyha képfájlokat akarok berakni, ESET Smart Security vírusírtónak, uTorrent mint torrent kliens, Foxit Reader pdf-olvasóként, Total Commander fájlmásoláshoz és leginkább csoportos átnevezéshez.


AudaCity van fent, ha hangot kell szerkeszteni, Cheat Engine mindenféle processben turkáláshoz, Dropbox azért kell hogyha esetleg meghal a gép, ne vesszen oda mindenem, puush (gombnyomásra printscreen, és fel is rakja a puu.sh oldalra, azonnal linkelhetem) megy mindig, bármikor kellhet screenshot, Fences Pro mint asztalon ikonrendező szoftver, FormatFactory mindenféle konvertáláshoz, Fraps játékfelvételhez, Camtasia pedig csak sima képernyőfelvevőnek, Google Chrome alap böngészéshez, Mozilla pedig akkor ha valamilyen addon csak mozillára van és éppen kell, K-Lite Codec Pack kodeknek, Hamachi hogyha véletlen hamis LAN-t kell szimulálni, ManyCam webkamera szimulátor, MalwareBytes' Anti Malware malware kergető, mIRC normális IRC-zéshez, OpenVPN vpn használathoz, BlueStacks android szimulátorhoz, Sandboxie virtuális környezetben futtatáshoz, VirtualBox igazi virtuális gépekhez, SlikSVN svn checkoutokhoz, TeamSpeak dumáláshoz, TeamViewer távoli irányításhoz, Teleport Pro oldalak offline módban is olvashatóan letöltés, Winamp zenelejátszónak és Xfire ilyen... nem tudom minek, játék közbeni chat, videófelvétel, screenshotozás, broadcastolni gameplayt, hasonlók.



Csak ennyi, ez a gép 1 éve lett újrarakva, kb. 2x ennyi program volt rajta.

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

ment a zöldkéz.

2013. jan. 9. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!