Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 13 menedzser tippek trükkök?

Fifa 13 menedzser tippek trükkök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég megkaptam az idei Fifát.

Minden megy frankón.Na mondom ki próbálom a menedzser módot a 12-ben is jó volt hátha itt is.

Már sokszor újra kezdtem mert egyszerűen nem tudom melyik csapatot lenne érdemes vinni.Mert hát ugye jó lenne egy csapat melynek van kicsit több pénze, és a játékosok se nagy sztárok (ugye így csak jobb mert te igazolsz sztárokat és nem alabból van benn 11-ből 9.)

Tehát a kérdés melyik csapattal érdemes elkezdeni?

Továbbá pár tanács is jól jönne, hogy pl:kiket érdemes megvenni, kik lesznek jó játékosok a következő években stb.

A válaszokat olyanoktól várnám akik már egy ideje ha nem 13-on de 12-en eljutott sokáig a menedzser módban.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 5. 10:33
 1/1 Josep Guardiola válasza:

Akkor kezdj a Napoli-val.20millióval kezd.Cavanit eladod 60millió plusz.Vagy kezdj a Man Cityvel.105millió fél csapatot eladod és vásárolsz:Bale;Isco;Varane;Morata;Mo

ntoya;Ter Stegen;Abdennour;Rodwell;Wilshere;Walcott.

2013. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!