Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Innen nyugodtan töltetetek le...

Innen nyugodtan töltetetek le appokat androidra?

Figyelt kérdés
[link] Nincs ezeken vírus meg ilyesmi?

#Android #app #andorid 4.1.5
2013. jan. 5. 11:07
 1/8 anonim válasza:
Azt sose tudhatod. Körülnéztem és az alkalmazások több, mint 90%-a megtalálható a Play áruházban, ami tudtommal a Google tulajdona, ill. az működteti. Ezerszer jobban megbízok egy ekkora cégben, mint e honlap üzemeltetőiben.
2013. jan. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért néztem ki azt a helyet, mert ott az appok pro verziója van fönt.
2013. jan. 6. 08:54
 3/8 anonim válasza:
Értem. Ezekszerint számítógépre töltöd le először és utána rakod rá a mobiltelefonra. Használd a szgéped víruskeresőjét!
2013. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké. Az avast free az jó vírusírtó?
2013. jan. 7. 13:26
 5/8 Jófej:D ***** válasza:

Én zonert használok. Jó vírusírtó. Csak szerintem olyankor is riaszt néha ha nem is vírusos. Google play en szerinte az app ok 5% a vírusos. Az avastot csak azért nem telepítettem mert sok mindent kért meg...

De az is jó.

2013. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jófej:D ***** válasza:
Ja bocs. Azt hittem telefonos vírusírtóról van szó. Szerintem jó lessz az avast.
2013. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én NOD32re esküszöm, bár fizetős. Viszont az akt. kódot letudod szedni a megfelelő helyekről.
2013. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ez jó? [link]
2013. jan. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!