Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 külső HDD-re?

Windows 7 külső HDD-re?

Figyelt kérdés
Windows 7-et szeretnék külső HDD-re telepíteni.A külső HDD USB 3-as, eSata-n keresztül csatlakozik a géphez. A gép képes bootolni eSata-ról. Ötlet, hogy hogy tudom megoldani?

2013. jan. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze képes. Föleg ha eSata csatija van a külső HDD-nek. Csak nem értem a géped levett oldallappal akarod üzemeltetni vagy van külső eSata csatija az alaplapnak esetleg a háznak? Egyébként meg külső HDD-re is ugyan úgy telepítünk mint belsőre. ;)
2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laptophoz lenne, mert a belső meghibásodott és még garit, viszont nekem szükségem van rá egészen nyárig. Nem lehet rá, mert kiírja, hogy a Windows nem képes rá operációs rendszert telepíteni...és nem csak Windows 7 esetében, hanem a Windows 8-nál is. Akkor, hogy gondolod megoldani, hogy telepíthessek rá?
2013. jan. 5. 17:28
 3/6 A kérdező kommentje:
A laptopnak van eSata csatlakozója de a külső HDD az USB 3.0-ás.
2013. jan. 5. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
USBnél és eSata-nál is illesztőprogramot kér mert nem tudja megformázni se. De mivel ez Plug&Play nem kell hozzá illesztőprogram...akkor most mit tallózzak ki neki?
2013. jan. 5. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A z eSata driver fel van telepítve?
2013. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint az alaplaphoz vagy a külső merevlemezhez?
2013. jan. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!