Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem engedi telepíteni a...

Miert nem engedi telepíteni a Call of duty Black Ops 2?

Figyelt kérdés

Bejelentkezek a steam accountomba ramegyek a telepitesre aktivalni szereném a játékot kiirja hogy Duplicate product code valamikor sikerult hogy tölteni kezdte az aktiválást de háromnegyedénél kiirta hogy szerver nem érhető el...

magyarországon vettem meg a játékot de szlovákián élek ez nem lehet probléma?



2013. jan. 5. 13:37
 1/2 Rs. ***** válasza:
A "Duplicate product code" az azt jelenti, hogy másolt termék kód, szóval gondolom a cd kulcs nem eredeti?oO
2013. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A játék eredeti csak egy előző wodowson feltelepítettem nem mukodott steam letoroltem ujraraktam és nem találta játékot utanni valami oknal fogva mar nem tudom ujra raktam windowsot és most nem engedi telepiteni mert már aktiválva van ugyanez a hiba assassins creed 3-nál is :/ nem lehet valahogy megoldano hogy deaktiválódjon?
2013. febr. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!