Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az nagy baj ha a játéknak 2.5...

Az nagy baj ha a játéknak 2.5 Ghz processzor kell és nekem csak 2.3Ghz-s van?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg,hogy az a 2.5ghz a minimalis kovetelmenye-e a jateknak vagy az ajanlott?H a minimalis,akkor nem hinnem hogy mukodne,viszont ha az ajanlott akkor meg van ra esely.

Mert ha a minimalis 2.5ghz,akkor az ajanlott megnagyobb.

2013. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

minimális. Hát köszönöm. :(

De esetleg nem tudsz olyan rendőrös PC gamet aminek a processzor igénye 2.3 Ghz alatt van?

2013. jan. 5. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
attól hogy a minimális követelmény 2.5 Ghz neked meg 2.3-as van még elfog futni.
2013. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most próbáltam azt írja ki: A ....exe hibát észlelt ezért leállt. :( Fontos lenne, hogy mennyen...
2013. jan. 5. 15:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért furcsa nekem mert viszont van egy játékom aminek a minimuma: 3,1Ghz...
2013. jan. 5. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az órajel számít. Attól is függ, hogy milyen processzor azaz milyen architektúra. Például egy 3GHz-es Pentium 4-nél picivel gyorsabb egy 2GHz-es Athlon64 vagy még gyorsabb egy 1,83GHz-es Core 2 proci egyetlen magja.

"Az exe hibát észlelt és leállt" hibaüzenet biztosan nem ez miatt van...ez inkább driver, directX vagy nem megfelelően tört játék esetén jellemző hibajelenség.

Egyébként ha azonos felépítésű prociknál nézzük, hogy 2,3 vagy 2,5GHz az lényegében elég pici eltérés (8,5% körüli), nem hiszem, hogy az akadályozó tényező lenne.

2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, próbálkozok.
2013. jan. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!