Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinalni és hogyan?

Mit kell csinalni és hogyan?

Figyelt kérdés

Na szoval ma telepitették ujra nekem a laptopom.(windows 8)

Se msn,se webkamera nincs rajta ezeket le kell tolteni??

Mert beépitett a camo van a laptopomban..es nem ertem h miért nem találom az ikonját.

Nem értek az ilyen letoltési micsodákhoz :D

Virus irto sincs még a gépen...

Létszi segitsetek...:)


2013. jan. 6. 05:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de egy amatőr telepítette fel a gépet. Ha nincs webkamerád akkor nincs feltelepítve a driver-e. Vidd el egy olyanhoz aki tényleg ért is hozzá.
2013. jan. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 mondja.

Szemmel láthatóan - és ezt nem sértésként mondom, nem lehet mindenki informatikus - nem nagyon értesz az informatikához. Tehát jórészt esélyytelen lenne itt próbálkozni segíteni.

Vidd el a gépet egy olyanhoz, aki normálisan meg is csinálja. Megmondod neki, hogy telepítsen fel mindent, ami kellhet, msn, vírusirtó, stb egyéni igények. Aki egykétszer telepített már másnak gépet, az úgyis tudni fogja.

2013. jan. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okes..koszonom a valaszokat..(:

Egyébként én nem tudnek egy virusirtot letolteni??

2013. jan. 6. 06:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha leírod a konfigodat akkor talán tudok neked keresni drivert


Vírusírtó: [link]


Commodo internet security free download


Remélem tudsz angolul

2013. jan. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Win 8-ra, nem feltétlenül szükséges vírusvédelem.

De ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor ezek közül válassz!. [link]

2013. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nincs rajta a kamera drivere. Kell egy program ami használni tudja (pl. msn, Skype) és akkor majd meglátod! Alapból a kamera driver nem rak ki semmilyen ikont az asztalra.
2013. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-os: +1. Igaz.
2013. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Win 8-ra, nem feltétlenül szükséges vírusvédelem."


Úgy van! Tanácsoljunk még ilyeneket a kezdőknek! Nincs még elég spam, nincs még elég botnet hálózat!

Minden hülye windowsra KELL valamilyen vírusvédelem!

2013. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éppen azért "bátorkodtam" ajánlani, mert kezdő. azt írja, hogy nem ért a letöltésekhez, így biztos vagyok benne, hogy nem fog torrentezni, stb. Aki alap szinten használja a netet, és maximumnak számít az, hogy egy levelet elolvas, vagy küld, akkor annak nincs szüksége még egy plusz programra. Ami azon túl, hogy terheli a gépet, nincs sok gyakorlati haszna. Édesapám gépén XP van, és napi szinten E.mail-ezik. Azt is tudjuk jól, hogy az XP, finoman szólva is hiányosságokkal küzd, a saját vírusvédelem terén. Szóval most 6.ik éve nyomja az öreg, és még sohasem volt eddig gond. Ha ésszel csinálja az ember akkor nem lehet gond.

Mert mint azt tudjuk, a legjobb vírusvédelem, maga a felhasználó.

2013. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mert mint azt tudjuk, a legjobb vírusvédelem, maga a felhasználó."


Pontosan. Akinek van esze és tapasztalt, az nem szed be vírust. Egy kezdő viszont gyanútlan internetezés közben is simán összeszed bármit. Elég ha a facebookon linkenek valami viccesnek tűnő dolgot. Garantálom, hogy az az XP is csak vírusmentesnek tűnik, de a háttérben azért szórja/szórta a spamet. Nem te fogsz szívni leginkább a vírusok miatt, hanem MINDENKI, akinek mennek a spamek.

Pont ezért szoktam a kezdőknek Linuxot feltenni, vagy ha azt nem hajlandóak kipróbálni, akkor egy jó vírusirtót.


A sok spam a tudatlan emberek miatt van és azok miatt, akik "áh, nem kell oda vírusirtó" felkiáltással védelem nélkül hagynak egy windowsos gépet.

2013. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!