Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem megy a windows...

Mért nem megy a windows élményindex? Mért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Gondolom mivel nem megy (azt irja:system is not rating)nem megy az aero sem.Próbátam én mérni de egyszerüen a az eleje felé kidob egy hiba üzit és annyi. Csináltam képet is róla .Segitsetek pls. Csak normáis válaszokat.A windows nem eredeti de ez már kb a 4 windows ami rajta van és mindel ezt csinálta ugyhogy sztem nem ez a baj.

[link]


[link]



2013. jan. 6. 14:23
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Mikori a videokártyád a számítógéped? Mert nem mindegyik videokártya támogatja. Drivereket feltelepítetted? (különösen a video kártya driver -t.)
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a videókártya nvidia geforce 6200 turbocache és fenn van driverje és ha jól tudom akk támogatja az aerot a gép elég régi azt tudom h a chipset ami benne van csak a win 2000 és az xp-t támogatja további driverek hangdriver és direct x is asszem.Kell még valamilyen driver-t letöltenem ???
2013. jan. 6. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:

Alaplap:Gigabyte Ga-K8NF-9

Ram memória:1535MB

Videókártya:Nvidia Geforce 6200 turbocache

Processzor:AMD Athlon 64,1800MHz

Hdd:Western Digital 120GB

Operációs rendszer Windows 7 ultimate media center edition

ez minden amit tudok a gépről

2013. jan. 6. 14:49
 4/5 anonim válasza:
"system is not rating" ez valami olyasmit jelent (nem akarlak megsérteni de lehet h így van) hogy kicsit rossz a géped meg még az aero se megy rajta, de egy vieókártyacsere szerintem jót tenne
2013. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az aero 5,6 "pontot" kapott
2013. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!