Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik térképrajzoló program?

Létezik térképrajzoló program?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ismer-e valaki olyan térképrajzoló programot, amellyel jó minőségben tudok rajzolni.

Gondolok itt olyan funkciókra, hogy szabad kézzel megrajzolom pl. egy kontinens vonalait, majd valamelyik részét magasföldnek jelölöm, hegyeket húzok, tavakat rajzolok, stb.


Hiába kerestem magyarul és angolul, nem találtam még értékelhető dolgokat. Láttam, hogy az AutoCAD képes valami térképrajzoló dologra, de az sem elsősorban ilyen, hanem az utakat, házakat stb. képes jelölni és 3D-ben modellezni.



2013. jan. 7. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Autodesk Land és az Autocad Map 3D szoftvereket pont ilyen feladatokra találták ki.
2013. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de sajnos mindehhez komoly mérnöki tudás kell, ahogy nézem, nemcsak egyszerűen leülök és rajzolgatok kedvemre. Ráadásul ezek 3D-s dolgok, nekem pedig elég egy felülnézetes, 2D-s mókázás.


Sajnos egyre kevésbé hiszem, hogy van ilyen, de köszi a választ!

2013. jan. 8. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Corel Draw + Corel Photo Paint, tud vektorost is és bitmaposat is.
2013. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!