Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki az instalous,...

Miért írja ki az instalous, hogy "Outdated Version" "Installous will now terminate"?

Figyelt kérdés
Ezután csak a quit-ra tudok nyomni :S de az apptracker sem működik

2013. jan. 7. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Az a szánalmas, hogy párszár forintos programokról van szó, nem több tízezer vagy milliós tételekről és még erre is sajnálja valaki a pénzt. Előbb-utóbb úgyis visszakapod vagyis máshonnan veszi el tőled valaki. Mondjuk kirúgnak. De hát magyarisztánban vagyunk így mit is várjon az embör.
2013. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
30 évesen a saját pénzemet szóróm, és nem sajnálok 69pennyt egy appra. A könyveket is szeretem és megveszem őket, nem hatalmas összeg. Netflixre előfizetek, 6 fontért havonta és annyi filmet nézek amennyit akarok. Legálisan.
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Még annyit hozzátennék hogy több 100ezres telefonokról, tabletekről beszélünk. Ha ezek után egy 300forintos program megvásárlása gondot okoz...

Akkor minek van iPhoneod

2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Multigod97 ***** válasza:
10%
Én 15 éves vagyok és körülbelül 200 dollárt (44ezer HUF)-ot hagytam az AppStore-ban, de ezért a pénzért megdolgoztam (apámnak, füvetnyírtam, kertészkedtem, kutyátsétáltattam), és úgy gondolom, hogy, mégha nem is kell ennyi pénz, mert nem akarsz annyi appot venni, csak egy párat, az tényleg csak egy pár száz max ezer forint
2013. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Pár száz forintos tételek az igaz, de csak kártyával lehet vásárolni, és ahányszor használod annyiszor + 300Ft kezelési költség, mivel nem egy alkalmazásról beszélünk.

Megértem a te álláspontodat is és igazad van annyiból h ők is emberek, ők is dolgoztak vele, de ha belepusztulnak akkor is lesznek olyan ingyenélő emberek mint én :D:D adott egy kiskapu, amit hülye lennék/hülyék lennénk nem kihasználni. Aki ezzel foglalkozik nem 100 meg 150 ezer forintos keresete van hanem bőven felette, és nem fogok most plusz azért fizetni, hogy még jobban éljen. és abban is igazatok van, h ha már tellett a telefonra akkor miért nem telik az alkalmazásokra... Azt hiszem 2-2,5 éve használom a telefonom, ha minden programot megvettem volna, annyi pénzből megvehettem volna az iphone 4-et vagy az 4S-t is

2013. jan. 10. 19:25
 16/19 A kérdező kommentje:

oda én is mennék :D

44000 Ft-ért füvet vágni meg kutyát sétáltatni?! :D

2013. jan. 10. 19:30
 17/19 A kérdező kommentje:
ez max akkor reális ha több hektáros a földetek :D
2013. jan. 10. 19:32
 18/19 Multigod97 ***** válasza:
egész nyáron.. am meg használj PayPal-t vagy Gift Card-ot
2013. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de nem akarok kártyát használni, ez ennek a témának a lényege :D
2013. jan. 10. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!