Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GMA X3100 Mit tudtok erről a...

GMA X3100 Mit tudtok erről a videó kártyáról?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy integrált alaplapi kártya! De viszont ezzel mivel lehet játszani? Mert nekem a 2 magos core 2 2,33 Ghz procis 2 Gb ddr2 rammal nem akar menni a NFS Shift - Undercover Assassin creed 1-2-3 és nem tudom kártya hiba-e vagy más???? PL: a NFS Underground 2 és a NFS Most Wanted megy!
2013. jan. 7. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként 384mb azt tudom de bitjét már nem!
2013. jan. 7. 18:42
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Mivel az rendszer memória tök mindegy, halál lassú vele. Nem mintha maga a GPU gyors lenne. Egy bármilyen übergyenge vele egykorú diszkrét VGA köröket verne rá. Nem játékra van. Általában az EA populáris játékain kívül új program el se indul ilyesmin rendesen.

Ilyen integrált vezérlő esetén a YouTube-on érdemes rákeresni GMA X3100-re, ott találsz videókat azokról amik mennek és a beállításokról amivel működnek.

2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!