Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animációs programok területén...

Animációs programok területén a pencil-0.4. 0-win programot ajánlották. És azt szertném kérdezni hogy ezzel hangot lehet e az animáció alá tenni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 20:45
 1/3 tabaki ***** válasza:

Igen, de nem túl magas szinten, amennyire tudom, egyszerűen egy hangcsatornát is be tudsz tölteni.


A Pencil a teljesen hagyományos cell-animációt utánozza, talán szerencsésebb a Synfig Studioval is megpróbálkoznod, amely több segítséget ad a görbe-alakításban és a fázisrajzok elkészítésében. Bár asz'szem hangot speciel nem tud. De majd utánanézek.

2013. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen honnan tudnám letölteni
2013. jan. 8. 16:05
 3/3 tabaki ***** válasza:

[link]


Sajnos, úgy tűnik, tényleg nincs megoldva a hangosítás. Mindenesetre van olyan program, amellyel megcsinálhatod a hangot (pl. Audacity), olyan is, amelyikkel összeszerkesztheted a felvett rajzfilmeddel(pl. Avidemux, Virtualdub), de elismerem, egy programban talán kényelmesebb volna.


[link]

[link]

[link]


A fentiek ingyenes szoftverek, mivel én általában jobb' szeretem a korlátozás nélkül szabad programokat, de lehet, hogy te többre jutsz a következő két piaci rajzfilmprogrammal. Az ingyenes próbaváltozatok például innen tölthetők le:

[link]

[link]

Ezek elég jónak tűnnek, tán még meg is vásárolod majd őket, hátha jobban állsz nálam anyagilag...

2013. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!