Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videó vágó program, amivel...

Jó videó vágó program, amivel moziban telefonnal felvett filmből kitudnám vágni a nézőtérre későn jövők fejét?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró. Már tele van a hócipőm, hogy egyesek nem tudnak időben elindulni otthonról.

2013. jan. 7. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
na, még neked áll fejlebb xD
2013. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

És mit raksz be a kivágott fejük helyére? Majd megrajzolod a film hiányzó képkockáit egyesével?


Vedd meg DVD-n, vagy menj el moziba, és megoldódott a problémád!

2013. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:

"moziban telefonnal felvett"


na, azzal minőséggel tök mindegy, mi lóg be és hova.

2013. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Neked nem elég hogy egyszer megnézd a filmet ? :-D
2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:

Sony Head Cutter Professional Breaking PRO 10.Multilingual Ultimate Studio Platinum Portable.

Na ezzel kivágtam őket... :)

2013. jan. 8. 23:35
 6/16 anonim ***** válasza:
de vicces vagy
2013. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a Sony ilyet csinálna, mivel ők csinálják magát a vetítést is :-D
2013. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ilyen " kockák ".Ez csak egy poén volt. Ha észrevettétek volna minden második nap jön valaki aki egy jó videószerkesztő programot keres.Pedig csak vissza kellene lapoznia pár oldalt...

Egyébként tervezek egy komplex tutorial videót, kifejezetten azok számára akik a gyakorikérdések.hu-n keresnek segítséget.Összefoglalom röviden a számomra jól bevált programokat, hiszen oké, hogy a Sony Vegas a Top, a Number1, de vannak olyan feladatok amikhez érdemesebb más programokhoz fordulni...

De addig is azt tanácsolom mindenkinek, hogy próbálgatni kell a programokat.Én kipróbáltam az összes videó vágó programot míg végül megtaláltam a Xilisoft Movie Maker 6.0.4 Build 1231-programot.Ez a program egyedül álló tudással bír, többekközött azt tudja, hogy konvertálás nélkül vág HD MOV fájlokat úgy hogy a vágásoknál választható opció az "úsztatás" mind a hangsávnál és a videó sávnál egyaránt.Még mielőtt valaki jönne az Avidemux-al, már most mondom ,hogy oké hogy azzal is lehet ilyen visdeót vágni, de nem tudja az úsztatást és a hangsávban is ottmaradnak a kattanások a vágás helyén...

De a többit a majdani " tutorial"-ban.....

2013. jan. 9. 16:15
 9/16 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy itt már nem lehet megkülönböztetni a komoly kérdést a vicctől, mert annyira hülyék az emberek.. Poe's Law
2013. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor az okfejtésed szerint Te sem tudod megkülönböztetni a komoly kérdést a vicctől, ebből kifolyólag magadat hova sorolod? Már bocsáss meg.
2013. jan. 10. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!