Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP telepítése Windows...

Windows XP telepítése Windows 7 helyett CD nélkül hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Windows XP
2013. jan. 7. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ahogy dugni f*sz nélkül...
2013. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első egy nagy balfäsz lehet, mivel nem muszály CD, lehet DVD lemezról vagy pendrive-ról is telepíteni windows-t és nem szükséges eredeti windows lemez.
2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok. Gondolom, ha CD nélkül akarja telepíteni, akkor nincs CD-meghajtója. Valószínűleg a DVD működőképes opció lesz... gratuálok, nagyon sok eszed van.


Pendrive-ról pedig XP-t fölösleges telepíteni, mivel az olyan gépen, amin a hetest XP-re akarja cserélni, valószínűleg nincs USB boot opció.


Mielőtt bepofázol, gondold át, hogy mire válaszolsz... barom.

2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
muszáj mellesleg J.
2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te hallod magadat mikor itt pofázol nekem, nem tudhatod hogy a kérdező gépében mi van és mi van és ne te akard megmondani nekem.Jobb ha eltakarodsz innen a 0 szakértelmeddel nem is tudom mit keresel ebben a kategóriában.Én pedig úgy írok ahogy akarok, ha a juk szót pontos j-vel akarom írni akkor azzal írom ha a muszájt ly-al akkor avval, ez nem a helyesírás kategória, és nem is készülök nyelvtan tanárnak, mellesleg mindenki úgy gépel ahogy akar, és hogy melyik billentyúket ütöm le azt te nem mondhatod meg nekem.
2013. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van CD meghajtóm,csak azt kérdeztem CD nélkül hogy lehet feltelepíteni?
2013. jan. 8. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet pendriveról is, de miért nem jo a cd-ről?
2013. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@5.: nem hallom magam, mivel nem szokásom magamban beszélni. Szakértelmem pedig biztos nincs, végül is csak két éve dolgozom programozóként :)


A nyelvtanról végül is igazad van. Úgy írsz, ahogyan akarsz, de ne csodálkozz, hogy a jelenlegi helyesírásod mellett az emberek 90%-a azt fogja gondolni rólad, hogy kettesekkel elvégeztél egy szakmunkásképzőt, és a "szakértelmedet" haverok gépeinek újratelepítése során szerezted. Mondjuk, felőlem nekiállhatsz vitatkozni, pont lesz*rom.

2013. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel hogy mások mit gondolnak én akkor is úgy fogok írni ahogy akarok, ha tetszik ha nem.És úgy ahogy te sz@rsz le engem úgy szärom le mások véleményét a helyesírásommal kapcsolatban.Hiába vagy programozó(bár ezt én igazán megkérdőjelezem), láthatod hogy a feltételezéseid a kérdező gépével kapcsolatban nem jött be, úgy hogy nincs miért itt verned a nyálad nekem.
2013. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És nem állok neked vitatkozni, én már lezártam ezt a "vitát".
2013. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!