Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 probléma! Egyszerűen...

Sims 3 probléma! Egyszerűen nem tud futni a játék, valaki segítsen légyszi, mi lehet az oka? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A laptopomra fel van telepítve az alap meg rá az összes kiegészítő. Hozzátenném hogy ugyan úgy telepítettem meg frissítettem ahogy az asztali számítógépemen csináltam,és azon fut a játék rendesen,pedig a laptopnak jobb a teljesítménye mint az asztalinak.Konkrétan az a probléma hogy elindul a játék,tudok is játszani (kb 2 percet),de valamiért megakad,elsötétül a képernyő,kiugrik az asztalra 1 másodpercre,megint vissza ugrik a játékra de tök sötét,csak a nyilat látom...Szenved kicsit így hogy kikapcsol maga a monitor is utána vissza a feketeség,utána puff vége,kék halál.Más játék fut a gépen,csak ez nem.Mi lehet az oka? :( Nagyon kérem segítsetek!

2013. jan. 8. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A videókártyád Pixel Shader 3.0-ás? Kevesebb nem elég. Nem igazán laptopra való a Sims 3.
2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
GeForce 310M
2013. jan. 8. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
"Pixel Shader 3.0-ás? Kevesebb nem elég.". Dehogyisnem. a Sims 3 simán fut gyengébb kártyákkal is. Még olyanokkal is amelyiknek, nincs ilyen fajta támogatása.
2013. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, azért írja minimum követelménynél, hogy 3.0-ás kell hozzá. A Sims 3-nak igen komoly a grafikai megjelenítése, a sok kiegészítő meg tovább rontja a helyzetet, még lassabban fog menni, ha majd elindul a játék. Persze, tényleg létezik a Pixel Shadert helyettesítő program, mint a SwiftShader, de azzal olyan szinten szaggatnak a játékok, hogy élvezhetetlenek. A komoly grafikájú játékok NEM LAPTOPra valók!
2013. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na jó de most mi a lényeg...? Mert a kérdésemre válasz nem jött:DD Hagyjam a pics@ba az egészet vagy létezik valami megoldás hogy fusson laptopon is? (Elköltözök és az asztalit nem fogom magammal vinni,ezért kéne a laptop..)
2013. jan. 8. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Jött a kérdésedre válasz... Utánanéztem, azt írják, hogy a Geforce 310M inkább a 2008-2009 közti játékokra alkalmas, mert gyenge teljesítményű kártya.


Forrás:

[link]

2013. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

már olvasd el türelmesen Seadramon válaszát

mert LEÍRTA PONTOSAN!

2013. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a videokártya nem a legjobb, de a Sims 3nak közepes grafikán még működnie kéne rajta. Van elég RAM is a gépben?
2013. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen van elég memóriám..

Kedves powe_r az hogy azt írta nem laptopra valók a komolyabb grafikájú játékok nem laptopra valók,nem azt jelenti hogy választ kaptam az általam feltett kérdésekre amik azok voltak hogy MI LEHET A GOND és hogy VAN-E VALAMILYEN MEGOLDÁS,HOGY MÉGIS ELINDULJON. de köss belém nyugodtan ha már segíteni nem tudsz ;) többieknek köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 8. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:

A kiegészítők miatt nem jó a játékod és nem beléd kötöttem csak próbállak jobb belátásra bírni :)


De ha megadod a laptopod pontos márka/tipus át akkor már látni fogunk a varázsgömbünkbe és lehet hogy megtudjuk oldani a problémád!

2013. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!