Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » InDesignban hogy tudom helyese...

InDesignban hogy tudom helyesen alkalmazni a mesteroldalakat?

Figyelt kérdés

Nos, holnapra lenne egy elég fontos házim InDesignból, amivel eléggé szenvedek és szeretném a segítségeteket kérni.

Egy kb. 20 oldalas szöveget kell megszerkeszteni mesteroldal alkalmazásával, fejlécekkel, lábjegyzetekkel, képekkel, oldalszámokkal és hasonló nyalánkságokkal.

Létre is hoztam a mesteroldalt, beszúrtam a szöveget, de ha az első mesteroldalra teszem be a párból, akkor nem folyik össze a szöveg, csak ugyanazt a részt másolja be minden oldalra, ha pedig a jobb oldali mesteroldalra szúrom be, akkor csak a jobb oldalon lévő oldalakon lesz szöveg, és az sem egybefüggő. (Ráadásul valamiért ha hozzáadok különleges karaktert, hogy oldalszámozás legyen, akkor azt nem hajlandó alkalmazni..)

Miért lehet ez? Nem lenne egyértelmű, hogy amit én a mesteroldalon megcsinálok, azt fogom látni a többin is?

Nagyon kezdő vagyok benne, ezért örülnék, ha lépésről lépésre elmagyaráznátok, hogyan megy ez, elég fontos lenne.



2013. jan. 8. 19:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!