Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell aranyért farmolni...

Hogyan kell aranyért farmolni a Diablo 3ban? Meg egyáltalán mi az a farmolás?

Figyelt kérdés
Bizonyos legendary itemeket lehetetlen áron (25000 gold) árulnak az aukciós házban. Nem véletlenül. Biztos van módja ennyit összegyűjteni.

2013. jan. 8. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Juuuujj :D:D:D "(25000 gold)" 85millio kb :D:D

barcsak annyi lenne..na ugye amikor mar 60lvl Inferno Act 3 ba az utolso questet csinald Public Gameba..tele vannak...minden kek es sarga arany dolgot vegyel fel es add el...1 taska fullon kb 40-90 ezer gold..bocsi csak nincs ekezetem de ha akarsz jatszanni amerikai seron vok mert ott elek..segitek szoval..


lvl60

Inferno Act 3 (utlso,utolso 2 quest)

Minden kek es sarga arany eladasa amit fel veszel..(arany dolgok amik nem kellenek Aukciozd el)

Egy nap aladt meg van 1.5 milla

Es ugye minden Paragon lvl szint fejlodesnel 3% plusz gold item and gold loot.

2013. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha gyengenek tartod magad..gondolom az vagy (nincs jo cucod) csak publicba legy es menj utanuk...


a masik..gondolom angol se megy annyira mert akkor tudnad ezt...Multiba (Public game) minden ami ki esik az a sajataod csak te latod nekik teljesen mast dob..szoval a loot a sajatod.

2013. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ACT III: The Breached Keep-->Heart of Sin (inferno)

Ez nekem kb egy nap farmolas alatt (376%magic find+176%gold find) 10-100 millio gold (4-5 ora jatekot tartalmaz)

(nagy szinten nem nehez goldot szerezni)

2013. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Paragon lvl mennyi vagy?
2013. jan. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Leteszteltem amit mondtál. 1 óra alatt több, mint 100000 arany. Így is sokáig fog tartani összeszedni 20 000 000 goldot. Jah és a 25000 goldot elírtam. Kihagytam pár nullát a végére. Nem tartom magam gyengének. WD Paragorn 9, 36000 damage. Ha jól értelmezem, ezeken a questeken van a legnagyobb pénzeső. Ezúton szeretném megkérdezni, miután megjelenik alul a paragorn szinteken a gold and magic item find "logo" elkezd a sarkában nőni egy szám folyamatosan. Mit jelent ez a szám? Kössz mégegyszer! :)
2013. jan. 14. 14:35
 6/20 anonim ***** válasza:

3% több arany 3% jobb root.....háááát na akkor :D:D:D


próbáld ugy hogy menj fel 85k damagere MINIMUM élet az elég 40-42K de viszont fontos h legyen per hit per kill vissza töltésed...nekem pl ha kevés az életem nem potizok ha nem nyomok egy blizardot és fel tölti maxra...resistek meg legalább legyen mindegyik 600 kb...Chantodos will and force legyen meg :)...

2013. jan. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
36000 sebzéssel én is inkább a public játékot ajánlom.Kis szerencsével kapsz magad mellé 3 (legalább)70-100K sebzés körüli játékost.Gyorsabban haladsz,több goldot és itemet kapsz.Ha valamit kicsit is használhatónak látsz tedd be AH-ba,akár pár 100K-ért is,ha sok milliósból nem esik annyi,hogy lefogja a 10 helyet.Aztán meg reménykedj,hogy esik valalmi ütős.Ha valalminek nagyon nemtudod kitalálni az értékét inkább rakd be buyout nélkül, majd felmegy valameddig.
2013. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
LOL 36K Sebzés.....remélem ezt is elirtad :))) 100K aladt nem nagyon számitasz erősnek :)))Valószinü a Criticalt damaged naon minimális :)
2013. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem elég. 14 levelen 42000 damagel lenyomtam a haverom 16, szintű barbárját. Hol a kihívás ha minden demon egy ütésre kifekszik. Ráérek erősödni. Még van hátra 86 paragorn szint.
2013. jan. 20. 17:56
 10/20 anonim ***** válasza:
Hozzad erosodnek :)
2013. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!