Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Még tanulom a számítógép...

Még tanulom a számítógép világát. Hogyan tudom alá húzni a mondatomat és hogyan lehet a soraim közé linket beszúrni?

Figyelt kérdés
Már buzdítottak,hogy ne adjam fel mert 10 év múlva tehetséges kezdő leszek.Egy kicsit nagyon Ó Héber nekem a számítógép világa.Köszi a segítséget.
2013. jan. 9. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész pontosan hol szeretnéd aláhúzni a mondatot? Szövegszerkesztőben? (MS World, Libre Office Writer) Vagy egy levelezőben?

Kezdők számára nagyon sok könyv készül, és ha még nem érzed elég biztosnak a tudásod arra, hogy a keresőt használd, lehet hogy jobban járnál, ha kiválasztanál egyet és azon mennél végig lépésről lépésre.

Valószínűleg nem adja meg egyből a kérdéseidre a választ, de jó eséllyel eljuttat egy olyan szintre, hogy később te magad keresd meg a választ.

2013. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használd a googlet nagyon hasznos :)


[link]


link készitése meg http:://www.stb.stb.hu

2013. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most már végképp kezdem magam nagyon hűlyén érezni.Az alá húzás oké,erre magamtól is rá jöhettem volna.Viszont 2-es,egy kérdésem van hozzád.Ezt hogy csináltad.Ezt szeretném megtanulni.Beszurtál egy veb oldalt,hát ezt szeretném.Biztos rosszul írtam a linket,vebet akartam.
2013. jan. 9. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A böngészöd cimsoránál ot ahol a http://www van


bal egérgombal klikk általába magátol kijelöli (kéken)

ha nem akkor bal egérgombot nyomva tartani és kézzel kijelölni ugy hogy hátúról előre végig huzod a kurzort (kis nyilacska)


és utána amikor kijelölted jobb egérgomb le gördül egy menü és ott megtalálod a másolás (copy) menüt bal egérgombal klikk rá


majd ide beilleszted vagy ahová akarod


[link]

2013. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
videot ne nézd eltévesztettem
2013. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!