Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Fissíteni akarom a...

SÜRGŐS! Fissíteni akarom a vírusírtómat (Eset Smart Security5), de amikor beindítom akkor kiír valamit (a többi lent) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki: Adja meg a vásárlás vagy a regisztráció után kapott felhasználónevet és jelszavát.Az adatokat az ön e-mail címére elküldött elektronikus licenzlevélben találja. De az e-mail címemen nincs ilyen levél.Mit írjak akkor?
2013. jan. 9. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van érvényes liszenszed?
2013. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Érvényes licensz [link]
2013. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor nincs érvényes licenzem.
2013. jan. 9. 13:05
 4/17 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: beírtam azt a felhasználónevet és jelszót,de valahogy az sem jó.
2013. jan. 9. 13:08
 5/17 anonim ***** válasza:
akkor keresni kell :(
2013. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A felhasználónevet és a jelszót kell keresni? És hol?
2013. jan. 9. 13:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy megveszed és kapsz hozzá, vagy ha már ellopod, akkor legyen annyi leleményességed, hogy megkeresed magadnak!
2013. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vettem,hanem az internetről töltöttem le a vírusírtót,csak nem nagyon értek hozzá és azért kértem a ti segítségeteket.De inkább megpróbálom egyedül megoldani.
2013. jan. 9. 13:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Próbálunk, de nem vagy hajlandó semminek utána nézni.

Letölteni egy dolog. Működik is. De ha azt szeretnéd, hogy naprakész legyen, akkor ahhoz meg kell venned a liszenszet.

2013. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
honnan töltötted?
2013. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!