Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egyedi Windows 7...

Hogyan lehet egyedi Windows 7 telepítő lemezt készíteni?

Figyelt kérdés
Drivereket nem szeretnék bele, csak programokat. (ingyeneseket, illetve egy crack-keltet.) Csak a témával kapcsolatban írjatok kérlek titeket.. (backup nem érdekel).
2013. jan. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom értesz hozzá nagyon :) de ha lusta vagy feltelepíteni dolgokat akkor tessék


[link]

2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na jó nem gonoszkodom :))

[link]

2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy olyan Windows 7 dvd-t szeretnék létrehozni amiben néhány program bele van integrálva, így telepítés után nem kell nekem külön még a programokkal is foglalkoznom.


nlite-ba csak javítócsomagot és frissítést lehet beletenni tudtommal.


Viszont hallottam olyanról hogy VHD lemezképet átalakítottak és így az abból nyert install.wim fájlt lecserélték az iso-ban lévő fájl-ra. Már csak azt nem tudom hogy az ily módon elkészített képfájl tartalmazná-e a drivereket. (azt nem akarom)

2013. jan. 9. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!