Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan gondom lene hogy létezik...

Olyan gondom lene hogy létezik e olyan program amivel a laptopomat zárorni tudom az asztali gépem rör meg ha valaki hasznája nézni tudjam vagy zárórni?

Figyelt kérdés
olyan gondom lene hogy létezik e olyan program amivel a laptopomat zárorni tudom az asztali gépem rör meg ha valaki hasznája nézni tudjam vagy zárórni ?
2013. jan. 11. 16:56
 1/5 anonim válasza:
Aztaaa :D Akkor most légyszi még egyszer, de most magyarul!
2013. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
le a karom zárorni a laptopot az assztali géprr hogy kel vagy irányitani
2013. jan. 11. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ha erre gondoltál, mert elég értelmetlen amit írsz, és nem mellékesen az OS sem jelzed!!

2013. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ere de hogyan lehet meg csinálni hogy lásam hogy mit csinál a gépel ha valami álidgat és le akarom zárolás hogy kel látam olyat hogy egy lakat van és csak aszt ö tuta vel oldani
2013. jan. 11. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha zárolod, és azt valaki feltöri, akkor szerinted meddig tart neki, hogy kiiktassa a megfigyelő programot?

Mielőtt megfigyelnél valakit, először tanulj már meg írni, fogalmazni!

2013. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!