Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program, pc help?

Van ilyen program, pc help?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy van-e olyan program ami nem fogja a gépet(!), azt csinálja, hogy amíg játszok addig leállít midnen alkalmazást, segíti a játékot hogy jobban fusson...szóval egyszerűen több fps-t garantál.

2013. jan. 11. 17:08
 1/4 anonim válasza:

1: [link]

2: [link]

2013. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek szinte semmire sem jók. vagy saját magad csináld vagy ne is próbálkozz vele szerintem :D

futtatásba írd be, hogy:


services.msc

mindegyikhez van leírás stb, jobb klikk leállítás vagy esetleg le is tilthatod ezeket.

[link]

itt van hozzá egy kis segítség, de vigyázz ezekkel! ne állíts le olyat amiről nem tudod, hogy mit csinál!


ezt is írd be futtatásba:

msconfig.exe

ebben is vedd ki ami nem kell automatikus indításból

realtek, ati, nvidia bla bla ilyesmiket ne vegyél ki, mert ezek fontosak lehetnek


és még ezeket is beírhatod (ezek némi információt adnak a gépen futó dolgokról):


cmd.exe

aztán írd be oda, hogy:

tasklist


meg ezt is:

tasklist /svc


és persze feladatkezelőben is zárj be mindent amit úgy gondolsz hogy szabad. bármelyik futó program nevét (pl: smss.exe) beírhatod googlebe és részletes leírást kapsz róla

2013. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Advanced System Care - GameBooster

Leírás:

[link]

2013. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Advanced System Care 6 -os verziójába alapból be van építve a lehetőség (turbó gyorsítás):


[link]

2013. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!