Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene nekem word...

Valaki segítene nekem word fáljt átalakítani pdf-be?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, mert volna egy beadandóm, aminek ma van a határideje és csak pdf-et fogadnak el. Köszi! :)

2013. jan. 11. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
fájl*
2013. jan. 11. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

többféle megoldás is van, de sajnos nem mindegyik ad jó eredményt. Próbáld ki pl online konvertálni.

[link]

Ha ez nem ad tökéletes eredményt akkor pl megoldás egy open office telepítése mert az pl tud doc. fájlt pdf ben elmenteni.

től már tud pdf be menteni.Azonkívül azt hiszem, hogy MS office is tud a 2007 es től pdf be menteni. (de ezt nem tudom biztosan mert nekem 2003-as van még)

Azonkívül még megoldás pl a pdfcreator program telepítése ami csinál egy pdf nyomtatót a gépeden és bármit nyomtathatsz vele pdf-be.

2013. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

64bites...is.

2013. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült. :)
2013. jan. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!