Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hanyas fl studiot ajánlanátok...

Hanyas fl studiot ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
nemrég letöltöttem az fl studio 10.0-t de az nekem bonyolult:/

2013. jan. 11. 20:16
 1/3 RESET ***** válasza:

Szia.

Én azt ajánlom, hogy a 10-el gyakorolj és nézz sok tutorialt

fölösleges a régebbieket letöltened, mert nem sokban külömbözik az újtól ( butább) sok dolog hiányzik a régiekből.

Én most januárban van egy éve hogy elkezdtem és tavalyhoz képest sokat fejlődtem, de még így sem értek sok dolgot.

ha kérdésed van írj segítek szivesen.amiben tudok.

mert tudom milyen rossz egyedül elkezdeni , hogy azt sem tudod, hogy hol kezdjed.

2013. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HÁt én már több mint 2 éve tolom folyamatosan, akkor jött ki asszem a 10 :D. És mikor beléptem akkor azt hittem h: "hogy a f@szba csinálnak ilyen programmal zenét??!?!, meg wtf :DD". Na de mikor elkezdtem így simán beateket csinálni akkor kezdtem belejönni. A tutorialok nézése sokat segít!

((Persze kell hozzá zenei alapismeret, mert anélkül nem fogsz tudni semmi élvezhetőt csinálni! Én 6 évig jártam dobolni, amiből az utolsó 2-3 év már nem csak dob volt, hanem egyben szintetizátor/zongora.)) De pl ha értesz a zenéhez akkor gyakorlásnak az is remek, ha lekottázol egy zenét(hallásból) és azt megcsinálod az FL-ben :DD----én így tanultam meg kezelni. Ma már egy általános ilyen remake-t megcsinálok pár óra alatt. sok sukert :D

2013. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal,mivel első pillantásra nekem is bonyolultnak tűnt a 10,de ha naponta elég időt töltesz azzal,hogy megpróbálod felfedezni benne azokat a funkciókat is amiket nem is gondolsz,hogy benne vannak,akkor biztosan te is minden nap örömet szerzel magadnak azzal,hogy rájössz dolgokra.

Persze azért a tutorialt se hanyagold...

2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!