Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok beleírni egy...

Hogyan tudok beleírni egy játékba?

Figyelt kérdés

Van egy játékom, de akármilyen játékról lehetne szó, ahol példálul a jármű sebességét 120km/h-ról átírnám 400km/h-ra, vagy egy verekedős játéknál 60as ütési erőnél átírnám 1000es ütési erőre ! Hogy oldható meg ilyesmi ?

A dragon ball budokai 3 nevű játékban írnék át pár adatot egy-egy karakternél, vagy esetleg betennék új néven egy karaktert, aminek egyéni sebzést, és egyéni dolgoakt adnék meg.. De milyen programmal, vagy hogy valósítható meg ? Hol kell átírni, és hogyan ? !



2013. jan. 12. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Cheattel inkább, jó?
2013. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok hackelni, csak betennék pl mégegy ugyan olyan harcost a játékba, aminek én adom meg az adatait, és megváltoztatnám nevét, így akkor olyan embert tudnék beletenni, amilyet én akarok... biztos tudja valaki hogy kell megcsinálni, főleg azok akik tudnak modolni...
2013. jan. 12. 02:09
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nem akarok hackelni, csak betennék pl mégegy ugyan olyan harcost a játékba, aminek én adom meg az adatait, és megváltoztatnám nevét, így akkor olyan embert tudnék beletenni, amilyet én akarok... "


Pedig ezt hívják hack-nek...

2013. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

te el vagy tévedve teljesen

a modolásnál meg a játék készítői belerakták a lehetőséget, hogy később bővíteni lehessen a játékot

2013. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
régen volt divat hexeditorokkal belenyúlkálni a játékok fájljaiba
2013. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hexa
2013. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták. Ha te önhatalmúlag belenyúlsz az a hack és erősen kellene hozzá programozói tudás is...
2013. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem... Pedig ez egyszerű dolog lett volna, az egyik harcosnál átírtam volna kicsit a sebzéseket stb, azt hittem egyszerűen megoldható !
2013. jan. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!