Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami olyan konvertáló...

Van valami olyan konvertáló program ami 2D-ből 3D-t konvertál?

Figyelt kérdés

A 3D úgy értem, hogy Vörös/Cián szemüveghez legyen jó! Mert ugye ahhoz nem kell 3D-t mert találtam a neten is olyanokat ami Vörös/Cián szemüveghez jó és valójában jó!


Én már letöltöttem pár konvertáló programot mint Pl.:3D video conver, 3D video player, Aiseesoft 3D Converter, Axara 2D to 3D Converter, Free 3D Video Maker, ImTOO 3D Movie Converter, Leawo Video Converter, Movavi Video Converter 3D 2, Movavi Video Converter 3D 2, Stereoscopic Player, vagy nem értek hozzá vagy a program nem jó vagy nem látom azt a hatást a filmbe..


Ha van valami szerintetek jó program akkor a nevét vagy esetleg egy linket kérek!?



2013. jan. 12. 09:57
 1/4 anonim válasza:

Én még csak olyant hallottam hogy valaki 1D-t tölt le. :'D

azért lám csak az öregasszonyok is tudnak viccelni

2013. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Google-n még válogathatsz:

[link]

2013. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom! Remélem jó lesz már annyi letöltöttem.. :)
2013. jan. 12. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Miután a 2D-s képből hiányzik a harmadik dimenzióra vonatkozó információ, ilyen konvertert nem lehetséges készíteni. Persze, lehet olyat, ami megpróbálja térbeliesíteni, de az is csak "tippelni" fog a kitejedésekkel kapcsolatban.
2013. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!