Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ilyen...

Milyen programmal lehet ilyen távvezérlést csinálni?

Figyelt kérdés
[link] a videó elején számítógépről kapcsolja fel a világítást. Van nekem is egy ilyen tabletem, de hogy tudom megcsinálni, hogy úgy működjön, mint a videóben?

2013. jan. 12. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A naivitás mindig feldob.

Ez egy trükkfelvétel de valóságban megoldható.

Nem a tableted lesz a legolcsóbb mulatság ha ilyet akarsz hanem a digitális vezérlő ami kell hozzá és a lakásod átkábelezése.

Csak azt ne kérdezd hogy hogyan szabd át a csempe méretét és színét ezek után.

2013. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy trükkfelvétel! De gondoltam, hogy valahogy meg lehet csinálni, hogy tabletről kapcsolgassam a lámpákat
2013. jan. 12. 13:00
 3/5 anonim válasza:

1. Ahhoz azért már egy okos ház is kell, ami alkalmas az ilyen rendszer kialakításához. Utólag is megoldható, de igencsak meg kell bontanod a falakat, hogy utólag összekösd a szenzorokat, érzékelőket a világítással, ami egy dolog, ha értesz hozzá, de ha nem akkor még az embert is fizetheted, aki elmondom, nem húsz forintért jön majd el

2. Tök felesleges, és erőltesd meg magad, hogy kézzel kapcsolod fel a lámpád

2013. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a ház nincs tele ilyen érzékelőkkel, de majd egyszer ha sok pénzem lesz, megcsináltatom :)
2013. jan. 24. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitalálták a Bluethoot-tal vezérelhető égőt de még 40 ezer forint nem éri meg de nincs olyan messze ez a jövő
2013. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!