Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltüntek ujratelepítéskor a...

Eltüntek ujratelepítéskor a képek és nem mentettem el őket visszalehet még valahogy hozni?

Figyelt kérdés
SOS eltüntek a képeim ... nagyon fontos képek voltak és arra nem gondoltam hogy el kell menteni .... remélem valahogy még visszalehet állítani.. de ezzel együtt eltüntek zenék stb.. de csak a képek nagyon fontosak.
2013. jan. 12. 20:12
 1/4 tamasoft ***** válasza:
Ha ugyanazon a meghajtón voltak, mint ahol a windows, akkor több mint valószínű, hogy elvesztek. Ha másik meghajtón, akkor megvannak, csak meg kell keresni.
2013. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazon a partíción voltak mint a rendszer, nagy eséllyel az újratelepítés felülírta azokat, és végleg eltűntek.


Recuva, UndeletePlus, GetDataBack for NTFS - olyan programok amik képesek törölt, de még felül nem írt fájlokat helyreállítani. Viszont a helyreállítást erősen rontja ha tovább lett használva az eszköz és arra további adatokat írtak. A rendszer telepítése pedig nagy mennyiségű adat írását jelenti a korábban töröltek helyére.

2013. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha win7-ről van szó ránézhetsz a start-számítógép-C és ha azon belül találsz egy windos old mappát nyertél.
2013. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát nem találtam olyan mappát és szerintem már nincsenek meg képek véglegesen :c

De köszönöm a válaszokat :)) !!

és ha van még valami tipp írhatjátok :))

2013. jan. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!