Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El fut a laptopomon? A további...

El fut a laptopomon? A további információ lentebb!

Figyelt kérdés

Egy HP Pavilion G6 1314eh laptopom van!

Jelenleg egy Windows 8 Pro x64-es rendszer fut a laptopon! (Tökéletesen!)


A kérdésem: Mivel nem vagyok egy nagy Pc guru, alig értek valamit a gépekhez,s mivel szeretek újdonságokat ki próbálni, ki szeretném próbálni amit a Microsoft eddig ki adott!


PL: Windows XP összes verzió (x84 vagy x64)

Windows Vista összes verzió (x84 vagy x64)

Windows 7 összes verzió (x84 vagy x64.


A másik kérdésem pedig, hogy ti mit ajánlatok? Szeretek játszani! Harry Potter összes játéka, Star Wars, The Sims stb.


Amit a gépemről tudok, hogy:

- Processzor: Intel Pentium CPU B960 2.20 GHz

- RAM: 4,00 GB

- Videó kártya: Intel HD Graphics



2013. jan. 12. 21:46
 1/7 kecsa1203 válasza:

Szia!


Ha nincs bajod nem értem miért telepítenél fel régebbi operációs rendszereket csak próbaképp is.A felsorolt játékok ha nem is maximális grafikai beállításokkal, de el kell fussanak a gépeden.

2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elötem válaszadonak ha valamivel megvagy elégedve minek azt bántani ? Xp t meg win 7 et na rakj a vista az jó de az xp win 7 szar és a windows 95-98 rendszerek eszedbe ne jussanak D
2013. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A win7 a legjobb, a vista az egy félkész szar. De ha nincs gond a win8-al akkor hagyjad azt rajta... azok a játékok menni fognak.
2013. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjunk nem is tudnám egy másik operációs rendszert fel telepíteni! Mert hiába bootolom a BIOS-ba, azonnal a Win8 indul. Nem tudom miért :)
2013. jan. 16. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A Windows nem olyan mint egy régi klasszikus videójáték. A Vista kivételével az összes arra hivatott létrejönni hogy az előző verziónál jobb legyen, így hát feleslegesen raknál fel egy Windows xp-t például. Ha ennyire érdekel javaslom egy virtual pc-t felrakni a gépre és azon tesztelgetni. Ahogy viszont látom a bootolásnál is gondok vannak így először érdemesebb lenne egy kis utána olvasás
2013. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Star Wars Gameknél ajánlom a következőket:


- Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition /Kaland, Akció/

- Star Wars The Force Unleashed II /Kaland, Akció/

- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy /Kaland, Akció, FPS/

- Star Wars Jedi Knight: Jedi Outcast /Kaland, Akció, FPS/

- Star Wars Battlefront I - II /Akció, FPS/

- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - Knights of the Force Mod 2.0 /Kiegészítő Mód/

- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - Movie Duels II /Kiegészítő Mód/

- LEGO Star Wars III /Kaland, Akció, Humor/

- Star Wars Empire at War, Forces of Corruption /Stratégia/

- Star Wars The Clone Wars Republic Heroes /Kaland, Akció/


- Star Wars Knights of the Old Republic I - II /Nagyon hosszú kaland, számtalan sorsot választhatsz, saját karakter kreálása mellett/


És igazából felsorolhatnám az összes SW Játékot szinte mind tökéletes.:D De ezek nagyjából a legjobbak között vannak, bár biztos kihagytam párat.

2013. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kommentárját :)
2013. jan. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!