Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölthet be lassan az XP?

Miért tölthet be lassan az XP?

Figyelt kérdés
Adott egy sony vaio notebook. Kb 1 éve telepítettem rá egy friss xp-t, mert eléggé el volt fáradva a régi. Tökéletesen műlödött. Márciusban leraktam és mostanáig nem vettem elő a gépet. Az akku teljesen le volt merülve, de ez érthető is. De az xp miért tölt be sokkal sokkal lassabban? Mikor utoljára volt bekapcsolva tökéletesen ment. (Hdd nem kerreg.)

2013. jan. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen automatikusan induló programok vannak. Lehet, hogy frissítést keres. Próbáld net nélkül. Esetleg vírus és registry ell. De hardver baja is lehet.
2013. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes módon ki és be kapcsoltam és normálisan megy azóta.. értetlenül állok a történtek előtt. A telepített programok száma minimális, hálózaton nem volt bekapcsoláskor.
2013. jan. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!