Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Counterstrike 1.6 hoz lenne...

A Counterstrike 1.6 hoz lenne kérdésem? Egyáltalán nem értek hozá szóval hogy kell elindítani, vagy miután megnyitottam mir kattinsak hogy legyenek a pályán ellenfelek is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Konzolt kinyitod (0 gomb) és /add bot
2013. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem vmit rosszul csinálhattam mert amikor beirtam nem csinált semmit. Letudnád írni akkor az indítását részletesen? Köszi.
2013. jan. 13. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Vazeratti egyáltalán nem így kell.


Nos kérdező: Először is miért nem neten játszol a CS-vel, miért akarsz offline-ba játszani?


Ha online szeretnél akkor a konzolba ezt kell beírni játék indítás után: connect ip-cím Tehát például: connect 178.248.200.68:27223


Ha offline akarnál játszani, bot-ok ellen, akkor: Elindítod a játékot, majd a konzolba azt kell beírni hogy: add_bot_ct vagy add_bot_t és entert nyomsz. Ha így nem működik próbáld úgy hogy bot_add_t vagy bot_add_ct attól függ melyi kteambe akarod. Ha így se megy, akkor nincs bot a játékodban... Tehát le kell tölteni netről a Z bot nevű bot packot és bemásolni CS mappába a megadott helyre. Utána az eljárás ugyan így konzolból. (Konzol az a szürke panel, amit a 0 (nulla) gomb megnyomása után látsz.)

2013. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha sikerül kösz mert ez nekem is kérdés lenne.
2013. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!