Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a géppel?...

Mi lehet a probléma a géppel? Az előző Windows valamiért tönkrement, és most azt írja, hogy a szoftverek valamiért megsérültek (áramszünet). Bővebben lent

Figyelt kérdés

Amikor betettük a Windows CD-t, akkor nem írja ki, amit szokott, hanem egyből indulna a Windows és kéri, hogy indítsuk csökkentett módban, de azzal sem indul. Tehát nem lehet elindítani a telepítőt!

Valaki tudna megoldást?

Xp volt ami tönkrement, és most Windows 7-el is próbáltuk, de azzal se reagál.



2013. jan. 13. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ted be a telepítő lemezt majd indítsad újra aztán kezd el nyomkodni az f11 billentyűt majd válaszd ki a meghajtót amibe a lemezt tetted és indítsad a telepítést..
2013. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de azután sem reagál semmire.

Valami más tipp?

2013. jan. 13. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben az úgy történt hogy a haverom át hívot hogy csináljam meg a gépét mert nem tőlti be az xp.t át mentem megnéztem és télleg nem tőltötte be aztán gondoltam valami köcsög vírus lesz és újra rakom és jó de a telepítés se tőltött be hát gondolkodttam és nem tudtam mi legyen és végülis gondolttam ha mást nem tudok kitakarítom amíg gondolkodok kitakarítottam és kitaláltam hogy lehet a meghajtó bolondozik kicseréltem az enyémre de semmi ugyan az aztán gondoltam a vinyo vergődik de neki kető is van a gépébe ezért lehúztam az egyiket és lás csodát felraktam a rendszert de aztán vissza kötöttem a másik vinyot is és működött az is úgy hogy nem tudom próbálgasd kizárni a dolgokat számomra is rejtély hogy mi lehetett a baja... próbálkozz és ne ad fel
2013. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, de leírnád mi az a vinyó? :P
2013. jan. 13. 13:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Winchester?
2013. jan. 13. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Boot-sorrendet kell állítani. F1,F2,F11,F12,Del gombok szokták általában megjeleníteni. (igen, a vinyó merevlemez.)
2013. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beállítottam a sorrendet, mégsem működik :/
2013. jan. 13. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a bootsorrend jó akkor vagy a lemez lett rosszul kiírva vagy a DVDmeghajtód rossz, esetleg USB-s a billentyűzeted. Ezek lehetnek a hibalehetőségek...
2013. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!