Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges, hogy az ubuntu op...

Lehetséges, hogy az ubuntu op rendszeren a brasero lemezíró elrontotta a dvd-met?

Figyelt kérdés
Folyton több lemezírónál hibát ír miután elősször többször is a braseroval próbálkoztam....

2013. jan. 14. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én rendszeresen használom és semmi gond nem volt vele! De szerintem olyan nincs hogy tönkre teszi a lemezt! Szerintem próbáld meg másik DVD-vel. Vagy magát az írót tette tönkre?
2013. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran csinálta ezt régebben. Próbáltam programot váltani, de mivel mindegyik ugyanazon alapult (brasero, gnome baker pl.), igazából ugyanazt csinálták. Azóta ha valami fontos kell, mindig nero-val írok windows alatt.


Jellemzően nekem akkor csinálta, amikor az íróval volt baj. (régi volt és a dvd-részét már csak olvasásra tudtam használni windows alatt is)


Mostanság is írok vele egy új USB-s külső íróval, ott sincs olyan, hogy hibaüzenet nélkül írna meg bármit (nem tudja kiadni a lemezt, meg hasonlók), de legalább be lehet olvasni a lemezeket.


Windows alatt van gond az írással?

2013. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a windows mindig kidobja a cd-t.....de vettem egy újat és rögtön neroval írtam, szóval 400 ft odaledt de megvan a tanulság...
2013. jan. 27. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kidobni valamiért nekem sem tudja a lemezeket, de ettől még jó lesz az írás. (hibaüzenet, hogy itt a világvége, aztán csak annyi, hogy nem tudja kiadni a lemezt) Megpróbáltad azért beolvasni, nem?
2013. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!