Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 3D samsung tévém...

Van egy 3D samsung tévém megoltható hogy azon játszak 3d be? Pl Batlefild 3 támogatja

Figyelt kérdés
[link] itt vannak a játékok amik elv. mennek 3d ben. Van még itt egy kütyü ami a sima monitorból 3D-set csinál, ezen mennek a játékok, akkor gondolom tvn-is.

2013. jan. 14. 19:44
 1/5 Egri Zsolti ***** válasza:
Elvileg régi játéknak is kel menie 3d mert komoj tv köthetö pc-re ugyhogy ha biztos meni e kel.Amugy ezek 100%, hogy menek mert kel hd vidi hozá.
2013. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom hogy hogyan tudom 3d-re tenni a képet.. kell aszem valami nvidia progi..
2013. jan. 18. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A számítógépbe helyezett nVidia kártya és a hozzá adott 3D kezelő program a számítógép képernyőjén képes megjeleníteni térhatású képet akkor, ha az nVidia kártyához adott szemüveggel nézed.


Ez biztos, hogy térhatásúan működik.

Azt viszont szerintem valamelyik számítástechnikai szakboltban kellene megkérdezni, valamelyikben biztosan tudják a megoldást.


Lehet, hogy össze csatlakoztatva a tv képernyőn is csak a kártyához adott szemüveggel működik, de lehet, hogy a tv-jével. Ezt ki kell próbálni, vagy számtech. boltban megtudni.


Itt az nVidia 3D készlet, keresőben megjelenő találat listája:

[link]

2013. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kártyához nincs szemüveg, csak a tv-hez van.
2013. jan. 20. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3D program önmagában nem elég. Ahhoz kell egy videó vezérlő kártya, amihez a kezelő programot írták, különben nem működhet.


Számtech. boltban többet tudnak ezekről az új kártyákról, kérdezd meg őket. Nekem kb 20 évvel ezelőtti van még a win95-win98 verzióval működött együtt. Pl az XP alatt az már nem működik. Az egy régi nVidia kártya volt szemüveggel együtt vettem még akkoriban.

Ezekről az újakról a szakboltban tudhatnak többet.

2013. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!